Çalık, BİLSAM'ı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve beraberindeki partili yöneticiler BİLSAM’ı ziyaret ederek, yönetici ve üyelerle bir süre görüştü.

Çalık, BİLSAM'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyaret için teşekkür eden BİLSAM Başkanı Zekeriye Tav, “Akademik anlamda, kişilerin sosyal ve becerilerinin, düşünsel becerilerinin gelişmesi acısında ciddi faaliyet ve programlar yapıyoruz. Araştırma konuları çıkartıp, eğitim faaliyetlerinin yürütmenin yanında yayıncılık faaliyetlerin de de bulunuyoruz” dedi.

Çalık ise, “Gerçekten saygı duyulacak işler yapıyorsunuz. Her şeyden önemli demokrasinin vazgeçilmezi siyasi partilerin varlığı sivil toplum kuruluşlarının varlığı ile aşikar. Yeni Türkiye’nin vizyonunu çizerken, iktidar ve muhalefet partileri gibi sivil toplum örgütlerinin de daha güçlü hale gelmesi lazım. Sivil toplum kuruluşlarının içerisinde en önemli kurumların düşünce kuruluşlarıdır. Düşünce kuruluşlarımızın varlığı Malatya’da önemli bir gelişmedir. Türkiye genelinde ulusal ve uluslar arası çalışmaları ile hem BİLSAM’ın ve hem de Malatya’nın adını duyurdu” dedi.
Çalık şunları söyledi:

“Değerlerimiz, şuurumuz, adalet, ahlak, bilinç kavramı oluşturma adına BİLSAM çok önemli misyonlar üstlenmiş durumda. Ne kadar fiziki gerçekleştirme yaparsak yapalım, onun içerisine biz değerlerimizi katamazsak şayet, yeni medeniyet tasavvurunu oluşturamazsak şayet, yeni Türkiye’nin inşasını kuralım derken bunlardan yoksun kalırsak şayet mutlaka en önemli ayağımız yarım kalmış olur.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 848
Bu Ay : 3392
Toplam : 3392

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom