İŞGEM Başlangıç Toplantısını Yaptı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından yürütülen Türkiye’deki İŞGEM’ler arasında ağ oluşturulması kapsamında oluşturulan Teknik Yardım Projesi’nin açılış toplantısı yapıldı.

İŞGEM Başlangıç Toplantısını Yaptı Malatya Haber

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası binasında yapılan toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Çekirdek, KOSGEB Kobi Proje Daire Başkanı A.Merih Özyılmaz, KOSGEB Malatya Müdürü Murat Seki,Teknik Proje Yardım Proje Mesut Furzini, Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı Proje sorumlusu Özden Karadağ, Proje Takım Lideri Peter Milford ve MTSO Genel Sekreteri Abdullah Duran katıldı. Toplantının çalışında kısa bir konuşma yapan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, KOSGEB Başkanlığı’nca yürütülen proje kapsamında AB Destekli 3 İŞGEM’den birinin Malatya’da yapıldığını belirterek, “Burası artık hizmet aşamasına gelmiştir. Bu İŞGEM ile birlikte KOBİ fidanlığımız daha da güçlenecektir ”dedi.

Daha sonra toplantı MTSO Başkan vekili Mustafa Çekirdek başkanlığında sürdü. Çekirdek, sağlanacak teknik desteklerle birlikte İŞGEM’de faaliyet gösteren firmaların daha hızlı büyüyeceğini söyledi.

KOSGEB KOBİ Proje Daire Başkanı Merih Özyılmaz ise, 2. Organize Bölgesi’nde kurulan İŞGEM için teknik yardım projesini geliştirdiklerini belirterek, AB destekli bu projenin Malatya’ya hayırlı olmasını diledi.

Heyet daha sonra teknik detaylar üzerinde çalışmalar yaptı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 266
Bu Ay : 1001
Toplam : 1001

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom