Yeşilyurt Kiraz Festivali'ne Hazır

Malatya’nın Yeşilyurt İlçesi’nde, 21-22 Haziran günleri düzenlenecek olan Kiraz, Kültür ve Spor Festivali hazırlıklarının tamamlandığı bildirildi.

Yeşilyurt Kiraz Festivali'ne Hazır Malatya İlçe

Yeşilyurt Kaymakamlığı, Yeşilyurt Belediye Başkanlığı ve merkezi İstanbul’da bulunan Yeşilyurtlular Derneği’nin organizesi ile hafta sonunda düzenlenecek olan Kiraz, Kültür ve Spor Festivali’nin bu yıl 20.si gerçekleştirileceği belirtilirken, festivalde maddi durumu iyi olmayan 200 çocuğun sünnet edileceği ve 11 çiftin de resmi nikahı kıyılacağı vurgulandı.

Yeşilyurt Kiraz, Kültür ve Spor Festivali kapsamında, Yeşiltepe Stadında 12 amatör futbol takımının katıldığı Futbol Turnuvasının devam ettiği ifade edilirken, Yeşilyurt Güreş sahasında Karakucak Güreş müsabakalarının da Pazar günü yapılacağı hatırlatıldı. 

Bu arada, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 21-22 Haziran 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan 20. Yeşilyurt Kiraz, Kültür ve Spor Festivali kapsamında başka etkinliklerin de düzenleneceği belirterek, bu yıl Mart ayı sonunda yaşanan zirai dondan dolayı ilçede kirazın yok denecek kadar az olmasından dolayı kiraz yarışmasının düzenlenmeyeceğini, Kiraz, Kültür ve Spor Festivali’nin bu yıl dolu dolu geçmesi ve sorunsuz sonuçlanması için çaba göstereceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 574
Bu Ay : 4940
Toplam : 4940

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom