17 Haziran Türkiye Gündemi

17 Haziran 2014 Türkiye Gündemi

17 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.30’da Malezya Uluslararası İslam Üniversitesi Başkanı Tan Sri Dato’seri Utama Dr. Rais Yatim ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Meclis Başkanı Çiçek’in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 16.00’da Karadağ Büyükelçisi Ramo Bralic’i kabul edecek.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri
- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 09.15’te AB Genişleme ve Komşuluk Politikasından Sorumlu Komiseri Stefan Füle ile görüşecek.
- Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, saat 10.00’da AB Komisyonu’nun Genişleme ve Komşuluk Politikasından Sorumlu Üyesi Stefan Füle ile görüşecek, saat 10.15’te Füle ile birlikte ’23. Yargı ve Temel Haklar Faslı’ Çalışma Grubu Toplantısı’na katılacak, saat 12.15’te Füle ile birlikte sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelecek, saat 19.30’da Jean Monnet Burs Programı Sertifika Töreni’ne katılacak.
- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, saat 09.00’da Avrupa Komisyonu’nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Stefan Füle’yi kabul edecek.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, saat 08.00’de Avrupa Komisyonu’nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Stefan Füle ile kahvaltıda bir araya gelecek.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 10.00’da TEİAŞ helikopterlerinin hizmete alım programına katılacak.
- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, saat 09.00’da ‘Şampiyonlar Şeref Konuğumuz’ Programı’na katılacak.
- Maliye Bakanı Mehmet şimşek, Çırağan Sarayı’nda saat 09.45’te, “Sürdürülebilir Kalkınmanın Finansmanı Zirvesi”ne katılım, Ceylan Intercontinental Otel’de saat 14.00’te, “İstanbul Sanayi Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı”na katılacak.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık; Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi ve Teknopark, Toyota Fabrikası, SATSO, OSB ve NEUTEC fabrika ziyaretleri ile Türk Traktör Fabrikası'nın açılış törenlerine katılacak. (09.30-18.00)

TBMM gündemi
- MHP Grup Toplantısı saat 10.30’da, AK Parti Grup Toplantısı saat 11.15’te, HDP Grup Toplantısı saat 12.30’da, CHP Grup Toplantısı saat 13.30’da başlayacak.
- Plan ve Bütçe Komisyonu saat 11.00’de toplanacak.
- Genel Kurul saat 15.00’te toplanacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saat 11.00’de Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının açılış törenine katılacak, saat 13.30’da Bosna Hersek Cumhuriyeti’nin Srebrenica Şehri Belediye Başkanı Çamil Durakoviç ile görüşecek.
- SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, saat 09.30’da ‘Malnütrisyon (yetersiz beslenme) Çalıştayı’na katılacak.
- Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, saat 12.00’de Soma, Bosna Hersek ve Orta Afrika Cumhuriyeti için düzenlenen yardım kampanyası ile ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
- Türkiye İstatistik Kurumu, saat 10.00’da Yılın 1. çeyreğine ilişkin inşaat ciro ve üretim endekslerini açıklayacak.
- İhlas Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Mehmet Okyay, İhlas Koleji Bahçelievler Kampüsü Konferans Salonu’nda saat 09.00’da, İş Hayatına Hazırlık Semineri’ne katılacak. 
- Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediyesi başkanlık binasında saat 12.00’de, kumanya dağıtımını sonlandırılması amacıyla hazırlanan “Destek Kart Projesi”nin protokol imza törenine katılacak.
- Fatih Belediyesi, Katip Çelebi İskelesi Eminönü’nde saat 12.30’da sünnet çocuklarına boğaz turu düzenleyecek.
- Hava Harp Okulu emekli subay öğretim üyeleri ile STK temsilcileri, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi önünde saat 15.00’te, Balyoz davasından tutuklu Albay Berna Dönmez’in serbest bırakılması için basın açıklaması düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------------------------
- 2014 Dünya Kupası Grup maçlarında bugün üç karşılaşma oynanacak. Türk Hakem Cüneyt Çakır bugün oynanacak Brezilya-Meksika maçını yönetecek.
19.00 Belçika-Cezayir (Belo Horizonte)
22.00 Brezilya – Meksika (Fortaleza)
01.00 Rusya - Güney Kore (Cuiaba) 
- 17-22 Haziran 2014 tarihleri Avrupa Genç Kadınlar ve Genç Erkekler Serbest Güreş ve Erkekler Greko-Romen Şampiyonası Polonya’nın Katoviçe kentinde bugün başlayacak.
- İBB Spor AŞ Genel Müdürlüğü görevini devralan İsmail Özbayraktar, sabah saat 11.00’de TSYD Genel Merkezi'nde spor müdürleriyle tanışma toplantısı düzenleyecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 323
Bu Ay : 6407
Toplam : 6407

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom