"Türkiye-AB İlişkileri" Semineri

17 Haziran Salı günü, Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan seminerde, AB ile ilgili önemli bilgiler verilecek.

Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi önemli bir etkinliğe daha imza atıyor. 2014 yılı kültürel etkinlikleri çerçevesinde “Türkiye – Avrupa Birliği İlişkileri” konulu seminer düzenlenecek. 17 Haziran Salı günü Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan seminerde, sunumların yanısıra AB ile ilgili önemli bilgiler de verilecek.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da başlayacak olan Seminerde; konuşmacılar Reşat Uğur Karacan, ‘Türkiye’nin Avrupa Birliği İletişim Stratejisi’, Ünsal Genç, ‘Avrupa Birliği Mali Yardımları Kapsamında Türkiye’ye Sağlanan Destekler’, Dr. Mete Çevik, ‘Gıda Güvenliği, Veterinerlik ve Bitki Sağlığı Politikası’, Umut Azak da ‘Bilgi Toplumu ve Medya. Bilim ve Araştırma. Sosyal Politika ve İstihdam. İşletme ve Sanayi Politikası. Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu. Birlik Programları ve Ajanslar’ konularında bilgiler verecekler.

Sunum eşliğinde AB yapısı ve imkanları ile ilgili bilgiler verilecek

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen Seminer’de ayrıca Avrupa Birliği Bakanlığı’nın Proje Uygulama Başkanlığı, Tarım ve Balıkçılık Başkanlığı, Sosyal Bölgesel ve Yenilikçi Politikalar Başkanlığı ile Sivil Toplum, İletişim ve Kültür Başkanlığı tarafından bunumlar eşliğinde; proje destekleri, hibeler, uyum süreci, mali yardımlar, müzakere süreci, kaynak kullanımı, bilgi toplumu ve medya, bilim ve araştırma, sosyal politika ve istihdam, işletme ve sanayi politikası, bölgesel politika ve yapısal araçların koordinasyonu, birlik programları ve ajanslarına katılım, Avrupa birliği iletişim stratejisi konularında da açıklamalar yapılacak.

17 Haziran Salı günü saat 10’da Kongre ve Kültür Merkezi’nde, kamu ve STK’lara yönelik düzenlenen seminere, herkesin davetli olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 352
Bu Ay : 6332
Toplam : 6332

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom