Yazar Sait Aytekin Kitabını İmzaladı

Eğitimci Yazar Mehmet Sait Aytekin, kitabını imzaladı.

Yazar Sait Aytekin Kitabını İmzaladı Malatya Kültür-Sanat

Deniz Kitapevi'nde kişisel gelişimle ilgili “ Nöronlar arası yolculuk” isimli kitabını imzalayan Eğitimci Yazar Mehmet Sait Aytekin’in imza gününe çok sayıda davetli katıldı.

Kitap imzalatan ve basın mensuplarına açıklama yapan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, bu tür eserlerden istifade edilmesini isteyerek, “Sokaklarda maalesef boşluk içerisinde yetişen gençlerimiz, ne olduğu belirsiz bir takım kesimlerin sinsi emellerine alet ediliyorlar. Gençlerimizi bu girdaptan kurtarıp, inançlı kesimin yetiştirilmesi için bu gibi çalışmaların artmasını temenni ediyoruz. Gençlerin inançlı olarak yetişmesi için yapılan çalışmaların hep yanındayız” şeklinde konuştu.

Eğitim Bir Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım ise, “Kişisel gelişimle ilgili konular genelde barı orijinlidir. Batı değerleri ile yazılan eserler bizim yapımıza çok oymuyor. Sait hocamızın yazdığı kitap, inancımıza, kültürümüze ve değerlerimize uygun bir eserdir” ifadelerini kullandı.

Eğitimci Yazar Mehmet Sait Alptekin de, “Genelde insanlar, hayatlarına yatırım yapar. Ev ve araba ve cep telefonu gibi. Bizler ise, en iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğu düsturu ile zihinsel kişisel gelişimle ilgili çalışmalar yapıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 663
Bu Ay : 7460
Toplam : 7460

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom