Medya Birleştirici Olmalıdır

Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, medyanın birleştirici olması gerektiğini belirtti.

Medya Birleştirici Olmalıdır Malatya Siyaset

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncuve Yardımcısı Enver Geleri, Malatya İl Müftülüğü’ne atanan Ümit Çimen’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Müftü Çimen, Eskişehir, Çorum, Kütahya ve İzmir’de görev yaptığını, son olarak da İstanbul Kartal Müftülüğü görevini yaparken Malatya’ya atandığını ifade ederek,”Malatya’ya tayin olduktan sonra sağ olsunlar Malatyalı kardeşlerimiz ziyaret ediyorlar, hoş geldin diyorlar. Malatya’da hayırlı güzel hizmetler üretmek için çaba göstereceğiz. Basın organlarının ülkemizin barışı, birliği ve dirliği yönünde katkı sağlamalarını bekliyoruz. Hayırlı hizmetler yapmayı, Cenab-ı Mevlamız bize nasip etsin inşallah” diyerek, medya, basın organlarının önemli görev ifa ettiklerini, medyanın birleştirici yayınlar yapmasından yana olduklarını kaydetti.

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu ise, “Müftülük, hepimizin ortak paydasıdır. Burada, çıkar ilişkisi olmaz, siyaset olmaz, burada ülke ve millet menfaatine işler olur. Bu açıdan bizim de önemsediğimiz kurumlardan birisidir. Müftülük’ü korumak ve kollamak birinci vazifemizdir. Yeni müftümüzün de kendisinden önceki hocalarımız gibi güzel hizmetler yapacağına inanıyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum, tekrar Malatya’mıza hoş geldiniz diyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 72
Bu Ay : 3629
Toplam : 3629

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom