Rektör Çelik'ten, Çakır'a Ziyaret

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Çelik'ten, Çakır'a Ziyaret Malatya Haber

Yaşadığı rahatsızlıktan dolayı bu ziyareti geciktirdiğini kaydeden Rektör Çelik, “Bilindiği gibi bir rahatsızlık geçirdim. Bundan dolayı Başkanımızı ziyaret ve tebrik etmek biraz gecikti. Allah, hayırlı uğurlu etsin. Bu dönemde Başkanımız Malatya’ya çok daha güzel işler yapacak. Hayırlı olsun” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İnönü Üniversitesi’nin Malatya için çok büyük bir değer olduğunu söyledi. Çakır, “Son yıllarda özellikle başta Turgut Özal Tıp Merkezimiz olmak üzere üniversitemizdeki gelişmeler, Malatya’ya çok büyük bir değer katıyor. İlimizin büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte, bundan sonra şehrin büyümesi ve gelişmesi daha sağlıklı olacak. Ayrıca şehrimize daha çok yatırımcı gelecek ve üniversitemiz de büyümesini daha yüksek seviyelere taşıyacak. Böylece Malatya, bundan sonraki süreçte daha da büyüyecek” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sırasında İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cemil Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a işlemeli bir vazo hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 363
Bu Ay : 5557
Toplam : 5557

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom