MÜSİAD'dan Birlik Vakfına Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ve yönetim kurulu üyeleri, Birlik Vakfı Malatya Şubesini ziyaret etti.

MÜSİAD'dan Birlik Vakfına Ziyaret Malatya Haber

Ziyarette konuşan Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Birlik Vakfı'nın yüksek medeniyet projesinde yer alan erdemli insanların bir araya geldiği, ilim ve irfan sahibi insanların etrafında bulunduğu bir vakıf olduğunu ifade etti.
17 yıl aradan sonra 2013 yılında Birlik Vakfı Malatya Şubesi'nin açılışının yapıldığını anımsatan Ergül, Birlik Vakfı'nda gönüllülüğünün esas olduğunu dile getirdi.

Ergül, faaliyet alanları içerisinde komisyonların büyük önem arz ettiğini de sözlerine ekledi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, Birlik Vakfı'nı çok eskiden beri tanıdıklarını kaydederek, "1970'li yıllardan bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetler ve yetiştirmiş olduğunuz gençler şuanda Türkiye'de kamu kurumlarında ve iş adamları olarak çalışıyorlar. Devleti yönete kadroların içinde de ciddi manada bulunuyorlar.

Malatya'da kurulan Birlik Vakfı'nın aynı şekilde gençler yetiştirdiğini görüyoruz. Komisyonlara kurarak faaliyetlerinizi sürdürüyorsunuz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom