Ailemizin Adetlerini Yaşattılar

Bu kapsamda Genel Sekreterlik tarafından “Berat Kandili” dolayısı ile Melekbaba, Taştepe, Kiltepe, Çöşnük, Beydağı ve Akpınar mahallelerinde ki camilerde kandil simidi dağıtıldı.

Ailemizin Adetlerini Yaşattılar Malatya Kültür-Sanat

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından ailenin önemine vurgu yapmak amacı ile başlatılan  “Hazinemiz Ailemiz” projesi kapsamında özel günler de dağıtılan kandil simidi uygulaması devam ediyor.

Bu kapsamda Genel Sekreterlik tarafından “Berat Kandili” dolayısı ile Melekbaba, Taştepe, Kiltepe, Çöşnük, Beydağı ve Akpınar  mahallelerinde ki  camilerde  kandil simidi dağıtıldı.

Programda konuşan  Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Akyıldız, yavaş yavaş kaybettiğimiz ve önemini yitirdiğimiz aile kurumuna dikkat çekmek amacı ile başlatılan  ve Genel Sekreterlik tarafından  sürdürülen “Hazinemiz Ailemiz” projesinden bahsederek, yapılan etkinliklerden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Hayata dair her şeyi aileden öğrendiğimizi söyleyen Akyıldız, hangi yaşta olursak olalım her daim ailemize ihtiyacımızın olduğunu kaydetti.

 Günahlarımızın beratı adına bu geceyi güzel bir şekilde ihya etmemiz gerektiğini söyleyen Akyıldız,  “Tüm Malatyalıların kandilini kutluyorum” dedi.

“Hazinemiz Ailemiz” sloganların yer aldığı kandil simidi paketlerini alan cami cemaati ise yapılan etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine hazırlamış oldukarı projeden ve bu kapsamda yapmış oldukları etkinliklerden dolayı teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 76
Bu Ay : 2620
Toplam : 2620

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom