BTP'den Rusya Açıklaması

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Malatya İl Başkanı Ünal Silier, “Rusya Federasyonu Devlet Duması erkanı ile imzalanacak olan milli ekonomi modeli protokolü önemlidir” dedi.

BTP'den Rusya Açıklaması Malatya Haber

Parti il binasında, parti yöneticileriyle birlikte ortak basın açıklaması yapan BTP Malatya İl Başkanı Ünal Silier, “Rusya Federasyonu Devlet Duması erkanı, LDP Heyeti ile Rusya Parlamentosu'na mensup milletvekilleri, Rusya Duma'sı Kuzey ve Uzak Doğu Sorunları ve Ulusal Politika Komitesi yetkilileri, sosyal politikalar ve çalışma konularında uzman akademisyenler ve Duma Başkanı'nın da aralarında bulunduğu üst düzey resmi bir heyet, Rusya İstanbul Başkonsolosunun da katılacağı bir toplantıyla Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş ile uzun süredir hazırlıkları yapılan işbirliği protokolünü imzalamak için İstanbul'a geliyor” ifadelerini kullandı.

13 Temmuz 2014 Cuma günü İstanbul’da yapılacak imza töreni hakkında, kamuoyunu bilgilendirme amaçlı bir basın toplantısı düzenlediklerini söyleyen Silier, “Rusya ve Türkiye arasındaki ilişkilerin kapsamlı bir şekilde geliştirilmesi amacıyla imzalanacak protokol, Türkiye siyasi tarihinde bir ilk olacaktır. Bu protokol, ayrıca yeni kurulmakta olan Avrasya Ekonomi Birliği’ne BTP’nin de temsilcilerinin olması görüşülecek konular arasındadır. Rusya Federasyonu Devlet Duması erkanı ile imzalanacak olan milli ekonomi modeli protokolü önemlidir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 552
Bu Ay : 3996
Toplam : 3996

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom