Bütün Duygu, Düşünceleri Kucakladık

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları Vali Vasip Şahin’i ziyaret etti.

Bütün Duygu, Düşünceleri Kucakladık Malatya Haber

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman ziyaret esnasında yaptığı açıklama da, 25 yıldan beri başkanlık görevini yürüttüğünü ifade ederek, “25 yılın özeti şudur, ayrım gözetmeksizin, bütün düşüncüleri, bütün duyguları kucaklayıcı, kapsayıcı bir politika izledik. Son kongremiz de oldukça kadromuzu gençlikleştirdik. En kısa zamanda, en kısa dönemde görevi, bayrağı gençlere bırakma arzusundayız” dedi.

Vali Vasip Şahin ise, “Gençleştirmek güzel, gençlerimizin Gazeteciler Cemiyeti’nde, ya da diğer sivil toplum kuruluşlarında, kamu hizmetlerinde, hangi sahada olursa olsun dinamizmi çok önemli, çok katkı veriyor. Daha ufka doğru, daha ümitle bakabildikleri için o tarifi çok kullanmak istemiyorum ama tırnak içerisinde yaratıcı olabiliyorlar.

Ama tabi bunun başında bir tecrübede lazım. Sizler gibi bu meslekte 25-30 yılını, 40 yılını vermiş insanlarda gençlerimizin bu ufka yürüyüşünde olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde yürümesini sağlamış oluyor. Dolayısıyla hem tecrübeye, hem de gençliğin dinamizmine birlikte ihtiyaç var” dedi.

Vali Şahin şu şekilde konuştu:

“Gazeteciler Cemiyeti fonksiyon itibariyle bir kamu hizmetini yürütüyor. Gazetecilerimiz kamu hizmeti yürütüyor ve kamunun doğru bilgilendirilmesi, doğru haber alma hakkının kullanılması noktasında bir köprü vazifesi yürütüyor. Bu nedenle de oldukça önemli bir noktada gazetecilik mesleği. Biz şunun bilicindeyiz, gazeteciler her zaman için yanımızda, yakınımızda ve hizmetlerimizin genellikle destekçileri. Tabi yanlış yapılan yerde, hizmetlerin yanlış ve yerinde icra edilmediği durumlarda da eleştirilerle aslında bize yardımcı ve destek olmuş oluyorsunuz. Bu bizim içinde önemli bir fayda, iyi bir yardım” diyerek Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimine başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 931
Bu Ay : 4729
Toplam : 4729

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom