AK Parti İl Teşkilatı Kuluncak'ta

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kuluncak İlçesini ziyaret etti.

AK Parti İl Teşkilatı Kuluncak'ta Malatya Haber

Tüfenkci ve beraberindeki heyet ilk olarak AK Parti Kuluncak İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi.
Burada konuşan Tüfenkci, "Dün dünde kaldı, bugün yeni şeyler söylemek lazım. AK Parti kadroları olarak yerel seçimlerden önce 30 Mart 2014 yerel seçimleri, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve akabinde yapılacak olan genel seçim, gerek ilimiz gerekse de Türkiye için önemli olduğunu biliyor ve o bilinçle hareket ediyorduk" dedi.

Tüfenkci, Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmaların sürdüğünü ifade ederek, "Önümüzse Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Biz teşkilatlarımızı güçlendirmek, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde biz seçimi kazandık ama bu seçimlerden bir analiz yapmalıyız. Hangi yönlerimizi güçlendirmemiz lazım? Bunlarla ilgili analiz yapmalıyız" şeklinde konuştu.
Tüfenkci, daha sonra Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz, "Burada kişiler önemli değil. Önemli olan hizmet etmek. Bu anlamda desteklerinizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci ise, 30 Mart yerel seçimlerinde milletin iradesinin tecelli ettiğini belirterek, "Bu makamlar sorun değil, sorunu çözme yerleridir. Başkanlarımızda göreve geldikleri ilk günden itibaren kendi belediye yapılandırmalarını sağlayarak, hizmet için çalışmalara başladılar" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 215
Bu Ay : 733
Toplam : 733

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom