MADEP'ten İki Değerde Ödül Aldılar

Malatya'da 91000 Dev Öğrenci Sevgi Ana Okulu‘nun 2013-2014 eğitim öğretim yılında da Malatya Değerler Eğitimi Projesi (MADEP) çalışmalarında aylık değerlendirmelerde iki değerde dereceye girerek ödül aldığı bildirildi.

MADEP'ten İki Değerde Ödül Aldılar Malatya Haber

Okul Müdürü Hatice Konuk, yaptığı açıklamada, “Sevgi Anaokulu, 2013-2014 eğitim öğretim yılında da MADEP çalışmalarında aylık değerlendirmelerde iki değerde dereceye girerek ödül aldı” dedi.

Henüz 4 yıllık bir okul olmalarına rağmen yapılan çalışmaların bu şekilde takdir görmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve yapılacak olan çalışmalar adına daha çok motive ettiğini dile getiren Konuk, ellerindeki maddi kaynakların diğer anaokullarına nazaran daha yetersiz olduğunu ama okul olarak öğrencilerin gelişimine ve başarısına çok fazla önem verdiklerini ve bu yolda birçok çalışma yaparak farklı alanlarda birçok başarı elde ettiklerini söyledi.

Konuk, okul olarak toplumsal sorumluluklarını yerine getirdiklerini, kendilerine emanet edilen küçük yavruların her alanda gelişimi için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini dile getirerek emeği geçen tüm öğretmen ve personeline teşekkür etti.

91000 Dev Öğrenci Sevgi Anaokulu yaptığı çalışmalarından dolayı 2012- 2013 eğitim öğretim yılında Malatya Değerler Eğitimi Projesi (MADEP)kapsamında il birincisi olarak “en değerli anaokulu” seçilmiş ve ödüle layık görülmüştü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 1034
Bu Ay : 2616
Toplam : 2616

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom