Devlet Hastanesinde Otomasyon Sorunu

Millet Partisi (MP) Malatya İl Başkanı Sait Korkut yeni Devlet Hastanesi acil servisindeki eksiklerin giderilmesi gerektiğini bildirdi.

Devlet Hastanesinde Otomasyon Sorunu Malatya Haber

Parti binasında yaptığı basın açıklamasında, yeni Devlet Hastanesi acil servisindeki eksikleri dile getiren MP Malatya İl Başkanı Sait Korkut, “Geçtiğimiz günlerde saat 20.00 civarında çocuğumu rahatsızlığı nedeniyle Yeni Devlet Hastanesi acil servisine götürdüm. Otomasyon sistemindeki arıza nedeniyle alınan tahlil gece 03.00’te çıktı. Konuyu doktor ve hemşirelere ilettiğimde, sık sık otomasyon arızası olduğunu söylediler” ifadelerini kullandı.
Otomasyon arızasından görevlilerin de muzdarip olduğunu söyleyen Korkut, Malatya Milletvekillerine de seslenerek, “Hz. Ömer gibi kılık değiştirip bir gün Yeni Devlet Hastanesi acil servisine gitsinler. Halkın sorunlarını dinlesinler” önerisinde bulundu.

Korkut, büyük şehir olan Malatya’da merkezde sadece şehrin batı kısmında tek devlet hastanesi olmasının sorun oluşturacağını birçok sivil toplum kuruluşu dile getirmesi rağmen şehrin batısına hala bir devlet hastanesi yapılmamasını da eleştirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 202
Bu Ay : 3759
Toplam : 3759

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom