Galip Demirel'den, Gürkan'a Ziyaret

İçişleri Bakanlığı eski müsteşarlarından, merhum Turgut Özal'ın mesai arkadaşı Galip Demirel, Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.

Galip Demirel'den, Gürkan'a Ziyaret Malatya Haber

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Demirel, "Uzun zamandır gelemiyorduk. Dostlarla hasret gidermeye geldik. Bu vesile ile Battalgazi Belediye Başkanımızı da ziyaret etmek istedik. Kendisine başarı dileklerimi iletiyorum" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürkan,"Galip Demirel ağabeyimizi burada ağırlamaktan dolayı son derece memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Galip Demirel sadece kendi bölgesinin değil ,Türkiye'de devlet adamı ve önderi nezdinde farklı yeri ve saygınlığı olan bir büyüğümüzdür. Ben böyle bir maziye sahip olduğu için kendisine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

1987 yılında milletvekili seçimlerinde Turgut Özal’la birlikte TBMM’ye giren Galip Demirel, TBMM İçişleri Komisyon Başkanlığı ve eş zamanlı olarak Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürdü. Ülker Gurubu İstişare Kurulu üyesi olan Galip Demirel, Türkiye Parlamenterler Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneği Yönetim Kurulu 2. Başkanlığı ve Turgut Özal Üniversitesi Mütevelli Heyet üyeliği görevlerini de yürütüyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 355
Bu Ay : 6335
Toplam : 6335

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom