Basak Yaylasında Buluştular

CHP Hekimhan Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Akkaya’nın daveti üzerine Basak Yaylası’nda buluşan CHP’liler seçim süreci için moral buldular.

Basak Yaylasında Buluştular Malatya İlçe

CHP’liler Basak Yaylasında bir araya geldi. CHP Hekimhan Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Akkaya’nın daveti üzerine Basak Yaylası’nda buluşan CHP’liler yöresel kıyafetlerle halay çekip, ata bindiler.

Etkinliğe İl Başkanı Enver Kiraz, Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları, Arguvan Belediye başkanı Mehmet Kızıldaş, Belediye meclis üyeleri, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe yönetim kurulları, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda partili katıldı. Etkinlikte kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Enver Kiraz, “Yeni seçilen belediye başkanlarımıza ve belediye meclis üyelerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bundan sonra kol kola, yan yana, hep birlikte CHP'yi iktidar, genel başkanımız Kemal Kılçdaroğlu'nu Başbakan yapmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

“Cumhurbaşkanlığı seçimi bizim için çok önemli” diyen Kiraz, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde alacağımız oy ile partimizin gücünü göstermiş olacağız. Bu etkinliğin birlik ve beraberliğimizi pekiştireceği inancıyla hepinizi sevgi ve saygı ile kucaklıyorum” ifadelerini kullandı.

CHP Hekimhan Belediye Meclis üyesi Hüseyin Akkaya tarafından protokole yöresel şalvar ve şapka hediye edildi. CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları ve Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş kendilerine hediye edilen yöresel kıyafetleri giyerek halay çekip, ata bindiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 3
Bu Ay : 1585
Toplam : 1585

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom