"Başbakan Erdoğa'nın Yanındayız"

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi beraberindeki partili yöneticilerle birlikte ilçe teşkilatını ve Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser’i ziyaret etti.

Malatya İlçe

Tüfenkçi ve beraberinde İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Boyraz, Mehmet Ulaş, Osman Aladağ ile birlikte geldiği Darende ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanı Süleyman Eser’i ziyaret etti.

AK Parti Darende İlçe teşkilatı ziyaretinde konuşan Tüfenkçi, “Darende teşkilatımız seçim döneminde yaptığı çalışmalar ve gayretleri ile yüzümüzü kara çıkarmadı. Bu vesile ile tüm birimlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Teşkilatçılık gerçekten zor bir iş. Seçim dönemlerinde seçimin yükünü çeken teşkilatlar olur. Ama bu milletvekilliği seçiminde de böyledir belediye başkanlığı seçiminde de böyledir, seçim kazanıldığında belediye başkanı veya milletvekili kazanır, kaybedildiğinde ise teşkilat kaybetmiş olur.

‘Teşkilat çalışmadığı için kaybedildi’ denir. Biz bu yüzden diyoruz, teşkilatta yer almak fedakârlık ister. Hiçbir beklentisi ve karşılığı olmadan, günün her saatinde davası için, partisi ve lideri için çalışan teşkilatlardır. Karşılığını da Cenab-ı Allah’tan bekleriz. Gerçekten de bizim için Malatya teşkilatı için esas olan partimizin geleceği ve liderimizin hedefleridir. Biz bunun arkasında durmaya, bunun için çalışmaya her zaman hazırız’’ dedi.

“ERDOĞAN’IN YANINDAYIZ”

Tüfenkçi, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:
“Teşkilat olarak, cumhurbaşkanlığı seçimi için gönlümüzden geçen aday Genel Başkanımızı ve liderimiz Recep Tayip Erdoğan’dır. Herkesten önce bizlerin Genel Başkanımızı ve Başkanımızı sahiplenmemiz ve onun arkasında durmamız gerekir. Bu konuda hamdolsun Malatya’da teşkilatı Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı için tam destek verdiklerini yaptığımız çalışmada da gördük. Bundan dolayı teşkilatımla gurur duyuyorum.’’

DARENDE BELEDİYESİNE ZİYARET

İl Başkanı Tüfenkçi, teşkilat ziyaretinden sonra partililerle beraber Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser’i makamında ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Tüfenkçi, Darende’nin çok güzel hizmetlere layık olduğunu ifade ederek, “Darende Belediyesi’nde bir nöbet değişimi oldu. Bir önceki başkanımız İsa Özkan imkanları el verdiğince Darende’ye hizmet etti. Bu vesile ile kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bundan sonra yeni bir dönem başladı. Ben Süleyman Eser kardeşimiz Büyükşehir’in de desteğini arkasına alarak Darende’ye çok daha güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Önemli ve esas olan AK Parti belediyeciliğinin vizyon ve misyonunu burada, Darende’de hayata geçirebilmektir. Sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile Darende’nin tüm mahallelerine hizmet götürmek ve beş yılın sonunda hesap verebilecek durumda olmak önemli. Ben bu hususta Darende’mizde sorun olamayacağına inanıyorum. Tekrardan başkanımıza hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Eser, İl Başkanı Tüfenkçi’ye ve Darende ilçe teşkilatına çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Teşkilatlar bizi bu makama taşımada büyük görev üstlenmişlerdir. Onların yaptığı çalışmalar hiçbir zaman unutulmayacak. Bundan sonra da Darende’ye yapacağımız hizmetlerde ve çalışmalarda teşkilatlarımız ile uyum ve istişare içerisinde olacağız” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 206
Bu Ay : 6186
Toplam : 6186

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom