Kahramanmaraş'ta Şube Sayısı Arttırıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Marketler, Kahramanmaraş’ta şube sayısını artırdı.

Kahramanmaraş'ta Şube Sayısı Arttırıldı Malatya Haber

Malatya’da 29, Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesi ve Kahramanmaraş’ta toplam beş şube ile süpermarket sayısı 34’e ulaşan Esenlik Süpermarketler zinciri büyümeye devam ediyor.

Malatya ve bölgede yeni şubeler için fizibilite çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; şöyle konuştu: "Esenlik olarak süpermarket işletmesinde çeyrek asırlık bir deneyime sahibiz. Geldiğimiz noktada marketçiliğin dışında beton elemanları, inşaat, konut, sosyal tesis işletmeciliği, kimya sektörü gibi farklı faaliyet alanlarında ciddi yatırımlar bulunuyor. 1990 yılından bu yana sektörde kazandığımız tecrübe ve gördüğümüz teveccüh sayesinde, istikrarlı bir şekilde şubelerimize yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz."

Boyraz; hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikalar yanında göstermiş olduğu 24 yıllık performansın halk nezdinde Esenlik’e karşı güveni sağladığını belirterek şunları söyledi: "İsteğimiz bu güven duyulan markayı bölgemize yaymaktır. Bu düşünce ile Kahramanmaraş’ta dördüncü şubemizi hizmete açtık. Beşinci şube yeri tutuldu, çalışmalar başlatıldı, kısa zamanda hizmete başlayacak. Ayrıca yakın bir zamanda Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde iki şube açacağız. Fizibilite çalışmaları neticesinde bu iş için olgunlaştığını tespit edeceğimiz yerlerde yeni şubeler açmaya devam edeceğiz."

Boyraz; Kahramanmaraş’ta hizmete açtığı Doğukent şubesinin Kahramanmaraş’a ve vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 191
Bu Ay : 3989
Toplam : 3989

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom