Basketbol Erkekler Gençlik Turnuvası Sona Erdi

'Malatya Basketbolla Büyüyor' projesi kapsamında Yıldızlar Basketbol Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen basketbol erkekler gençlik turnuvası sona erdi.

Basketbol Erkekler Gençlik Turnuvası Sona Erdi Malatya Spor

Malatya Valiliği koordinasyonunda Malatya Yıldızlar Basketbol Spor Kulübü Derneği tarafından yürütülen SODES destekli 'Malatya Basketbolla Büyüyor' projesi kapsamında, basketbol gençlik turnuvası düzenlendi.

Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen turnuva 2 gün sürdü. Yıldızlar Basketbol, Malatya Basketbol, Kano Rafting Spor ve Gençlik Hizmetleri Spor'un yer aldığı turnuvanın birincisi Malatya Basketbol Spor Kulübü'nü 73-40 yenen Yıldızlar Basketbol oldu. Malatya Basketbol turnuvada ikinciliği elde ederken, Gençlik Hizmetleri Spor üçüncü, Kano Rafting Spor ise dördüncü oldu. Turnuvaya katılan 4 takıma kupa, sporculara ise madalya verildi.

Turnuvada ayrıca en iyi oyuncu, en iyi 3'lük atan oyuncu, en iyi 5 ve en iyi çaylak da seçildi. Turnuvanın en iyi oyuncusu Yıldız Basketbol Spor Kulübü'nden Enes Saylan oldu. Turnuvanın en iyi çaylağı Malatya Basketbol Spor Kulübü'nden Emre Akdeniz seçildi. Turnuvanın en iyi 5'i Yıldızlar Basketbol Spor Kulübü'nden Enes Saylan, Oktay Kurt ve Muhammet Aslan, Malatya Basketbol Spor Kulübü'nden Emre Akdeniz ve Kano Rafting Spor Kulübü'nden Fırat Adıgüzel'den oluştu. Turnuvada en iyi 3'lük atan oyuncu ise Yıldızlar Basketbol Spor Kulübü'nden Enes Saylan seçildi.

Sporculara ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom