Kan Bağışı Hayat Kurtarır

AK Parti Malatya Kadın Kolları ile Kızılay'ın işbirliği çerçevesinde başlatılan kan bağışı kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.

Kan Bağışı Hayat Kurtarır Malatya Haber

AK Parti Malatya Kadın Kolları tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Kızılay ile ortaklaşa düzenlenen kan bağışı kampanyası büyük ilgi görüyor. AK Parti Malatya Kadın Kolları'nın titizlikle yürüttüğü kampanyaya, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin'de destek verdi. Malatya Park AVM önünde bulunan kan bağışı aracını ziyaret eden Şahin, AK Parti Malatya Kadın Kollarını yaptıkları çalışmadan dolayı tebrik etti. Şahin, kan bağışının önemli olduğuna değinerek, "AK Parti Malatya Kadın Kollarımız güzel bir çalışmaya daha imza attı. Böyle bir projeyi düşünmeleri hem Kızılay hem Malatya'mız hem de bölgemizdeki insanlarımızın zor günlerinde büyük katkı sağlayacaktır. Bir ünite kanın, bir hayatı kurtaracağı bilinciyle arkadaşlarımızın bu etkinliği düzenlemeleri güzel bir şey" diye konuştu.
AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt ise, kan bağışı kampanyasının bugün Malatya Park AVM, Pazartesi günü de Kernek'te devam edeceğini belirtti.

Akkurt, AK Parti'nin her alanda olduğu gibi sosyal sorumluluk projelerine de büyük destek verdiğine dikkat çekerek, "Partimiz, milletine daha çok ve daha güzel hizmet verebilmek için faydalı olan bütün çalışmaların içerisinde yer almaktadır" dedi.

Akkurt, Türk Kızılayına güvendiklerini de sözlerine ekledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 436
Bu Ay : 4234
Toplam : 4234

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom