7 Haziran Türkiye Gündemi

7 Haziran 2014 Türkiye Gündemi

7 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

TBMM Başkanı Çiçek’in programı

- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 14.00’de Pierre Cardin Ofis Mobilyaları Mağazasının açılışına katılacak.

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 10.00’da Haliç Kongre Merkezi’nde Türkiye İhracatçılar Meclisi 21. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılacak. Saat saat 16.00’da Arnavutköy’de 3. Havaalanı Temel Atma Törenine katılacak. Saat 18.30’da Dolmabahçe Ofis’te KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile görüşecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları

- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, saat 10.00’da Haliç Kongre Merkezi’ndeki TİM - Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Kurulu Toplantısına; ardından saat 16.00’da Arnavutköy / Yeniköy-Akpınar İhsaniye mevkiinde saat 16.00’da 3. Havalimanı Temel Atma Törenine katılacak.
- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 09.00’da The Grand Tarabya Hotel’deki Türkiye ile Pasifik’teki Gelişmekte olan Küçük Ada Devletleri Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılacak. Toplantı kapsamında saat 10.30’da basın toplantısı düzenlenecek.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Merkezefendi Camii ve Külliyesi önünde saat 17.00’de, “Halka Mesir Macunu dağıtacak.
- Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eyüp Kültür Merkezi’nde saat 10.30’da, Online Eğitim İle Engelleri Aşıyoruz Projesi Töreni’ne katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, saat 11.00’de Şair – Yazar Abdurrahim Karakoç’un vefatının 2. Yıldönümünün anma törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Beylikdüzü Belediyesi, Vali Muammer Güler Anadolu Lisesinde saat 09.30’da, “Beylikdüzü Bahar Kupası Mini Voleybol Turnuvası" ve kupa takdim töreni düzenleyecek.
- Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde saat 11.30’de basın açıklaması düzenlenecek.
- İHD Kadın Hakları Komisyonu, Galatasaray Lisesi önünde saat 11.30’da, Kadına yönelik şiddete hayır demek ve üç aylık raporu açıklamak üzere basın açıklaması düzenleyecek.
- İHD Gözaltında Kayıplara Karşı Komisyon, Galatasaray Maydanı’nda saat 12.00’de, “Kayıplarımızı İstiyoruz” konulu etkinliği bu hafta da sürdürecek.
- İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Öğrencisi Gizem Kiracı, Marmara Park AVM’de saat 14.30'da, sigara bağımlılığına dikkat çekmek ve caydırmak için hazırladığı tasarımı sergileyecek. (iletişim-0532 247 05 25)
- Türkiye Fair Play Platformu, Taksim Tünel’de saat 14.30’da, Temiz Futbol eylemlerini bu haftada sürdürecek.
- Lise Anarşist Faaliyet, Kadıköy Boğa Heykeli önünde saat 15.00’te, Eğitim sistemi, karne ve sınavları protesto için ‘Kinaye Sınavı” eylemi yapacak.
- Girişimcilik Sertifika Töreni, Üsküdar Altuni zade Kültür Merkezi’nde saat: 15.00’te gerçekleştirilecek. Törene Milli eğitim Bakanımız Nabi Avcı ile İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu’nun da katılması bekleniyor.
- Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, Galatasaray Meydanı’nda saat 16.00’da, Beyoğlu’nda öldürülen Suriyeli Musaybe Almousa için eylem yapacak.
- CHP Gençlik Kolları, saat 11.00’de Güvenpark’tan Başbakanlık binası önüne yürüyerek basın açıklaması yapacak.
- Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği, saat 14.00’de Olağan Genel Kurul toplantısını yapacak.
- Türkiye Fırıncılar Federasyonu, saat 11.00’de 5. Olağan Genel Kurulunu yapacak.
- Türkiye Barolar Birliği, saat 10.00’da Metin Feyzioğlu’nun açılış konuşmasını yapacağı “2. Çevre ve Kent Hukuku Kurultayı”nı düzenleyecek.
- Ankara Barosu, saat 10.00’da “Kamu Çalışan Avukatların Sorunları ve Çözüm Önerileri” sempozyumunu düzenleyecek.
- Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin, saat 11.30’da düzenleyeceği basın toplantısı ile “2014 Hububat ve Bakliyat Raporu”nu açıklayacak.
- Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, saat 18.00’de Basketbol, Futbol ve Voleybol branşlarında gerçekleştirilen Mahalleler arası final maçlarının kupa törenine katılacak.
- ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencileri, saat 13.30’da Ceng Demo Day etkinliğinin ilkini düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Fenerbahçe Spor Kulübü Mali Genel Kurulu, saat 10.30'da Faruk Ilgaz Tesisleri’nde, ekseriyet aranmaksızın yapılacak. Mali konuların görüşüleceği genel kurulda, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 2014 yılı bütçesi de karara bağlanacak.
- 10 ülkeden 170 güreşçinin İstanbul Bahçelievler Hasan Doğan Spor Salonu’nda karşılaşacağı “10. Uluslararası Türk Dünyası Güreş Turnuvası” saat 13:00’te başlayacak.
- Avrupa Karate Federasyonu’nun (EKF) organizasyonu olan Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası bugün başlayacak. İzmir, Halkapınar Spor Salonu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek şampiyonaya 19 ülkeden 115 kulüp katılım gösterecek; yaklaşık 500 sporcu tatamiye çıkacak.
- Büyükler Eskrim Avrupa Şampiyonası bugün Strazburg’da başlayacak. (Büyükler Avrupa Şampiyonası Strazburg Büyükler Epe Erkek Ferdi yarışları yapılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 811
Bu Ay : 4368
Toplam : 4368

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom