AKP Heyetinden Cemal Akdemir'e Ziyaret

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi, “Kale’de şehirleşme noktasında ciddi bir eksiklik var. Şehirleşme konusunda bir an önce Kale’ye, Kale insanına yakışır bir projenin düşünülmesi ve bunun hayata geçirilmesi gerekir” dedi.

AKP Heyetinden Cemal Akdemir'e Ziyaret Malatya Haber

Tüfenkçi, İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut, Nurettin Sert, Nevzat Diri ve Gürbüz İsmet Yılmaz ile Akdemir’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Başkanı Tüfenkçi, konuşmasında Kale’ye pozitif ayrımcılık uygulanması gerektiğini ifade ederek, "Kale ilçemiz bizim Doğu’ya açılan kapımız, aynı zamanda Doğu’nun da Batı’ya açılan kapısı olması bakımından önemli bir konumdadır. Ancak Kale, bu konumuna rağmen bizim istediğimiz gelişmişlik seviyesini yakalayamadı. Kale Belediye Başkanımız yeni dönemle beraber Büyükşehir’in de gücünü arkasına alarak Kale’yi modern ve çağdaş bir ilçe haline getireceğine inanıyorum. Büyükşehir’in de Kale’ye pozitif ayrımcılık yapması gerektiğini düşünüyorum’’dedi.

Kale’nin dağınık bir yerleşim yapısı olduğunu belirten Tüfenkçi, "Kale’de şehirleşme noktasında ciddi bir eksiklik var. Şehirleşme konusunda bir an önce Kale’ye, Kale insanına yakışır bir projenin düşünülmesi ve bunun hayata geçirilmesi gerekir. Kale’nin göç vermesini engellemek ve buradaki arazilerimizin verimli bir şekilde işletilmesi için çalışılmalı. Bizler teşkilat olarak elimizden geleni yapacağız’’ ifadelerini kullandı.

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, "Yoğun bir seçim denemi geçirdik ve sonuç olarak başarılı olduk. Bu başarımızda teşkilatımızın büyük emeği var. Bu vesile ile İl Başkanımıza ve teşkilatına bir kez daha teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kale’de yapılması gereken çok iş olduğunu belirten Akdemir, "Bizler gücümüz yettiğince çalışacağız. Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğini alarak güzel işler, güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum’’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 350
Bu Ay : 868
Toplam : 868

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom