Çakır, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’ı ziyaret ederek, yöne yönetime hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Çakır, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyarette konuşan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, ”Malatya Büyükşehir olduktan sonra Gazeteciler Cemiyeti olarak ilk kongremizi yaptık. Malatya Gazeteciler Cemiyeti, Malatya basını Büyükşehir’e en yakın, en uygun kurum ve kuruluşlardan bir tanesidir. Yine iddiamız odur ki, Ankara’dan sonra en gelişmiş basın Malatya medyasıdır. Malatya medyasının en önemli eksikliklerden birisi sosyal etkinlikleri giderecek mekanlarımız yok. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızdan TOKİ örneğinde olduğu gibi sosyal etkinliklerin giderilmesinde yardımcı olmasını bekliyoruz. Malatya Belediyesi tarafından 50 yıllığına cemiyetimize kullanımı verilen arsanın değerlendirilmesi konusunda destek verilmesini istiyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, “Biz yönetim olarak basına önem veriyoruz ve basın ile iç içeyiz. Basına her zaman kulak verdik. Basını halk ile kamuoyu ile aramızda bir köprü olarak gördük. Malatya’mızda basınımız ne kadar güçlü olursa inanıyorum ki ben halkın sesi de bize o kadar sağlıklı gelir diye düşünüyorum. Bizlerin yapmış olduğu zaman zaman projelerimizde olsun, çalışmalarımızda olsun, basını takip ederek de, basınında yapmış olduğu iyi niyetli, yol gösterici eleştirileri bizim için önemli. Bunlar her zaman bizim için önemli. Bu anlamı ile Malatya’da basının güçlü olduğunu söyleyebilirim. Biz basınla bugüne kadar bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada diyaloglarımızı en süt düzeyde tutacağız” dedi.

Çakır, Malatya’da şehir kimliği değiştiğini ve modern bir Malatya’nın ortaya çıktığını belirterek, “Büyükşehir yapılanmasını büyük oranda tamamladık, Şuanda genel sekterimiz ve MASKİ Genel Müdürünün atanmasını bekliyoruz. Şuanda atanan 1 genel sekreter yardımcımız var. Onun haricindeki yapılanmayı tamamladık” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1005
Bu Ay : 4803
Toplam : 4803

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom