6 Haziran Türkiye Gündemi

6 Haziran Türkiye Gündemi

6 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ege Serbest Bölgesi'nde Kale Pratt ve Whitney Uçak Motor Sanayi Fabrikasının açılış törenine katılacak.

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş’ta saat 13.10’da, Cuma namazını eda edecek ve ardından restorasyonu çalışmaları tamamlanan Büyük Mecidiye (Ortaköy) Camii’nin Açılışı gerçekleştirecek.

TBMM gündemi

- CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, saat 11.00’da basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Grup Başkanvekili Engin Altan, saat 12.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- TBBM Genel Kurul Toplantısı saat 14.00’te başlayacak.
- Soma Maden Kazalarını Araştırma Komisyonu Saat 14.30’da toplanacak.
- CHP İstanbul Milletvekili Fatma Nur Serter, saat 14.30’da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları

- Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Liluz Otel'de düzenlenen, "Yeni Türkiye'nin Açılan Kilidi: Çözüm Süreci Çalıştayı"na katılacak.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, saat 10.30’da Çırağan Sarayı’nda SOCAR Türkiye Rafinerisi Proje Finansmanı imza törenine katılacak.
- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, saat 10.00’da e-Devlet Yenilikçi Proje Yarışması Ödül Töreni'ne katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 15.00’de temaslarda bulunmak üzere Almanya'ya gidecek.
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, saat 10.00’da parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saat 14.00’de Bahçıvanlık Kursu’nu bitiren kursiyerlerin sertifikalarını verecek.
- Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, saat 12.00’de Gündüz Bakımevlerinden mezun olan çocuklar ve aileleri onuruna resepsiyon verecek.
- Ankara Devlet Opera ve Balesi, saat 14.00’de Sanat Sezonunun değerlendirmesini yapacağı bir toplantı düzenleyecek.
- Adalet Arayan İşçi Aileleri, Bakırköy Adliyesi’nde saat 09.30’da, Esenyurt Çadır Yangını Davası’nın 12’inci duruşması öncesinde basın açıklaması düzenleyecek.
- Topkapı Türk Dünyası Kültür Evleri’nde saat 12.30’da, Kerkük'ten gelen çocuklar için ödül töreni
- Eski Terörle Mücadele Şube Müdürü Ömer Köse ile Yardımcısı Özgür Açıkgöz’ün Avukatı Kemal Şimşek, İstanbul Adalet Sarayı Ana Giriş Kapısı’nda saat 14.00’te, Selam-Tevhid (Kudüs Ordusu) olarak bilinen terör örgütü soruşturması ile ilgili basın açıklaması düzenleyecek.
- Filistin Dayanışma Derneği (FİDDER), Fatih Saraçhane Parkı’nda saat 14.00’te, İsrail’deki Filistinli esirlerin serbest bırakılması için basın açıklaması yapacak.
- Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Özgürlük Meydanı’nda saat 20.00’de, İstanbul 1.Uluslararası Bisiklet Festivali’nin açılış törenine katılacak ve ardından “Pedallar Bu Gece Soma İçin Dönüyor” etkinliğini izleyecek .

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- NBA'in Türkiye'deki sponsorlarından Banvit, İstanbul'da gerçekleştirilecek NBA 3X etkinliği öncesinde özel bir basın toplantısı gerçekleştirecek. Banvit basın toplantısı kapsamında, eski ve günümüz NBA yıldızları. Tim Hardaway, Sr. ve Tim Hardaway Jr ile birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. (Saat 10:00 İTÜ (İst.Teknik Üni.) Kapalı Spor Salonu, Maslak)
- 10 ülkeden 170 güreşçinin 7-8 Haziran tarihlerinde İstanbul Bahçelievler Hasan Doğan Spor Salonu’nda yapılacak “10. Uluslararası Türk Dünyası Güreş Turnuvası ve Kültür Şöleni”nin basın toplantısı, bugün saat 10:00’da Şirinevler Adela Otel’de yapılacak.
- Eylül ayında Özbekistan’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nın hazırlıklarını Ankara’da sürdüren ve ikili kamp yapan A Milli Grekoromen ve Serbest Stil Güreşçiler, bugün organize edilecek barbekü partisinde basınla buluşacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 869
Bu Ay : 2398
Toplam : 2398

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom