Başkan Çakır'dan YMS Açıklaması

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yeni Malatyaspor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır, Yeni Malatyaspor'un, belediyenin ukdesinden çıkması gerektiğini söyledi.

Başkan Çakır'dan YMS Açıklaması Malatya Siyaset

Yeni Malatyaspor için bir takım oluşumların olduğunu ifade eden Çakır, "Süreç devam ediyor. Bize gelip görüşen arkadaşlarımız oldu. Bizle dışarıdan görüşen arkadaşlarımız var. Bir takım oluşumlar var. Netice itibariyle herkes Malatya için çalışıyor. Yeni Malatyaspor için çalışıyor. Biz herkese o gözle bakıyoruz. Herkese de saygı duyuyoruz" dedi.

Çakır, Malatya kamuoyunun ve spor camiasının güvenini kazanabilecek bir yönetimin oluşmasını arzu ettiklerini belirterek, "Neticede biz daha başarılı olabilecek, kamuoyunun ve spor camiasının güvenini kazanabilecek bir yönetimin oluşmasını arzu ediyoruz. Çünkü artık Yeni Malatyaspor'un belediyenin güdümünden, ukdesinden çıkması gerekiyor. Tamamen kendi yönetimini oluşturması gerekiyor.

Biz dışarıda kalmalıyız ve dışarıdan katkımızı da sunmamız gerekiyor. Katkımızı da sunacağız. Ama dolayısıyla bu takımın mutlaka iyi bir idare ve yönetimi ve bütün Malatya'nın sahip olduğu bir yapıya kavuşması gerekiyor. İnşallah bekleyip göreceğiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1050
Bu Ay : 7134
Toplam : 7134

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom