Çok Amaçlı Salon Açılışı Yapıldı

Malatya 91 Bin Dev Öğrenci Ortaokulu'nda revize edilen ve Fethi Gemuhluoğlu adı verilen Çok Amaçlı Salonun açılışı yapıldı.

Çok Amaçlı Salon Açılışı Yapıldı Malatya Haber

Malatya Valiliği tarafından hazırlanan 'Fethi Gemuhluoğlu Sanat ve Kültür Akademisi Projesi' kapsamında revize edilen çok amaçlı salonun açılışını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Numan Örnek yaptı.

Açılış sonrası konuşan 91 Bin Dev Öğrenci Ortaokulu Müdürü Adıgüzel Gökalp, "Açılışını yaptığımız salon sayesinde 91 Bin Dev Öğrenci Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri kültürel faaliyetlerini ve toplantılarını bundan sonra rahatça bu salonda yapabileceklerdir. Bu salonun hizmete sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Numan Örnek ise, salonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
Eğitimin sadece sınıflarda değil, güzel salonlarda da verilebileceğini ifade eden Örnek, "Geçmişini tanımayan bir gençlik, geleceğine güzel bakamaz. Dolayısıyla eğer geçmişimizi iyi tanıyorsak, gerek eğitimde gerek diğer sosyal alanlarda başarılı olacağımız muhakkaktır. Eğitim, böyle güzel salonlarda da verilebilir. Verilmesi de gerekir" diye konuştu.

Açılış töreni, 91 Bin Dev Öğrenci Ortaokulu'nda 14 hafta süren 3-6 yaş grubu aile eğitimi seminerine katılan ve semineri başarı ile tamamlayan kursiyerlere verilen sertifikaların ardından sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 926
Bu Ay : 4724
Toplam : 4724

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom