Minik Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Battalgazi ilçesi Karababa İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye ve aynı zamanda yaz tatilini iyi değerlendirmeleri ve öğrencilerin kitap okuma alışkanlıklarını pekiştirmeleri adına okul kütüphanesine kitap yardımında bulunuldu.

Minik Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Malatya Eğitim

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Akyıldız, Gençlik Meclisi olarak iki yıl önce başlatmış oldukları “Bir Kalem Bir Silgi Bir Açacak” projesi kapsamında toplamış oldukları kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahibi okullara ulaştırdıklarını söyledi. Sosyal sorumluluk projelerine gençlik meclisi olarak büyük bir önem verdiklerini kaydeden Akyıldız, “Küçük bir çocuğun yüzünde ki mutluluğu görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir” dedi.

Gençlik Meclisi olarak bu tarz çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini söyleyen Akyıldız “ Bizlere destek olan Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Battalgazi ilçesi Karababa İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mehmet Olcay Ülger Gençlik Meclisi tarafından yapılan kitap yardımının çok anlamlı olduğunu söyleyerek, Gençlik Meclisi üyelerine ve Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 27
Bu Ay : 1609
Toplam : 1609

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom