TOBB 24 Derslikli Okul Yapacak

MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, TOBB tarafından Malatya’ya yaptırılacak olan 24 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi binasının yer tesliminin yapıldığı söyledi.

TOBB 24 Derslikli Okul Yapacak Malatya Eğitim

.Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Malatya’ya yaptırılacak olan 24 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi binasının yer tesliminin yapıldığını bildirdi.

MTSO Başkanı Erkoç, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sayın Valimizin başkanlığında, TOBB’ye yaptığımız girişimler neticesinde okul protokolü imzalanmıştı. Okul 24 derslikli olacak ve 200 öğrenci kapasiteli yurt binası da yapılacak. TOBB’den görevliler Malatya’ya gelerek, yer teslimi yapıldı. Haziran veya Temmuz ayında temeli atılacaktır.

MTSO olarak Malatya’ya kazandırdığımız 2’nci okul oluyor. Daha önceden de, 3 yıl önce İstanbul Ticaret Odası ile kardeş oda protokolü çerçevesinde, Battalgazi ilçesi Kemerköprü’ye ilköğretim okulu yaptırdık. 3 yıldır eğitim veriyor. TOBB’nin yaptıracağı okul 24 derslikli olacak ve 200 öğrenci kapasiteli yurt binası da yapılacak. Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak eğitim verecek.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 34
Bu Ay : 6831
Toplam : 6831

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom