HİMYAÇ-DER Üyeleri Bir Araya Geldi

Himayeye Muhtaç Çocuklar ve Kadınlar Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ayşe Ece Budan "Benim çocuğum yapmaz diye sakın düşünmeyin, dedi.

HİMYAÇ-DER Üyeleri Bir Araya Geldi Malatya Haber

Havuzbaşında düzenlenen kahvaltılı programda konuşan Himayeye Muhtaç Çocuklar ve Kadınlar Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ayşe Ece Budan "Benim çocuğum yapmaz diye sakın düşünmeyin. Çocuklarınızı lütfen takip edin şuan Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de madde bağımlılığı ile ilgili ciddi boyutta sorunlar var. Çocuklarınıza çok bol para vermeyin ve ayrıca takip edin" dedi.

Budan, anne ve babalara uyarılarda bulunarak, "Anne ve babaların en hayırlısı çocuklarıyla arkadaş olanıdır diyoruz. Çocuklarınızla arkadaş olun ve iletişim kurun. Teknoloji ilerledi ama teknolojiyi biz güzel kullanamaz olduk. Teknoloji ile birlikte aileler de kopukluk başladı. Anne ve babalar sosyal ağlardan yazışmaktan, çocuklarına vakit ayırmıyorlar. Madde bağımlısı çocuklarımıza sorduğumuzda 'derdimizi paylaşacağımız anne, babamız ve bir yakınımız yok' diyorlar. Lütfen çocuklarınızla ilgilenin ve onlarla iletişim kurun" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 882
Bu Ay : 1400
Toplam : 1400

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom