Başarıyı Paylaşmak İstedik

Malatya Şehit Gökhan Ertan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde eğitim gören ve katıldıkları sportif faaliyetlerde başarılı olan öğrenciler, okul idaresi tarafından ödüllendirildi.

Başarıyı Paylaşmak İstedik Malatya Haber

Malatya Şehit Gökhan Ertan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri arasında çeşitli alanlarda yarışmalar, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılmış ve Türkiye, bölge, il ve okul içinde değişik düzeylerde başarı göstermiş, dereceye girmiş 46 öğrenci için kahvaltı verildi.

Okulda düzenlenen kahvaltı öncesi Soma'da meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden işçiler için Kur'an okundu.

Etkinlikte konuşan okul müdürü Hacı Mehmet Şimşek, "Sevgili öğrenciler, burada toplanmamızın amacı sizleri, gösterdiğiniz gayret ve başarıdan dolayı onurlandırmaktır. Sizlerin göstermiş olduğu çalışmalar sonucu ortaya çıkan başarıların bizler tarafından görüldüğünü, yapılan her iyi davranışın her başarının bizleri memnun ettiğini sizlerle paylaşmak istedik. Gönül isterdi ki burada okulumuzun bütün öğrencileri bulunsun. Ancak kısıtlı olan imkanlar nedeniyle ancak sınırlı sayıda öğrenciyle buluşabildik. İnşallah önümüzdeki yıllarda çeşitli alanlarda başarılı olan öğrenci sayısı artar ve bizler de bu kahvaltı programının daha büyüğünü düzenleriz. Hedefimiz ileriki yıllarda her öğrencimizle bu kahvaltıyı yapmak yani her öğrencimizi iyi davranışta bulunmaya ve başarı göstermeye yöneltmektir. Şunu unutmayın, okulumuzdaki her öğrenci bizim için değerlidir" dedi.

Şimşek'in konuşmasının ardından bayrak töreninde başarılı olan öğrencilerin madalyaları takıldı ve ödülleri verildi. Öte yandan çeşitli spor branşlarında başarılı olan öğrencilere de ödülleri takdim edildi.

Ayrıca alpagu spor dalına yapmış olduğu katkı ve desteklerden dolayı Türkiye Alpagu Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Malik Dinç tarafından Malatya Şehit Gökhan Ertan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okul müdürü Hacı Mehmet Şimşek’e plaket verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 88
Bu Ay : 1670
Toplam : 1670

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom