Türkiye Neyin Yurdu Yarışması

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in bu yıl içerisinde başlattığı küresel imaj kampanyası sanatçıların objektiflerini Türkiye’ye yöneltiyor.

Türkiye Neyin Yurdu Yarışması Türkiye-Dünya

‘Turkey Home Of’ sloganı çerçevesinde sürdürülebilir bir marka değeri oluşturmayı hedefleyen Kültür ve Turizm Bakanlığı, fotoğraf sanatçılarına ‘Sizce Türkiye Neyin Evi/Yurdu’ sorusuyla sesleniyor.

Herkesin öne çıkartmak istediği farklı değerleri kendi objektiflerinden yansıtmalarını ve fotoğrafların Türkiye’yi tanıtmasını isteyen Bakanlık, ‘Sizce Türkiye Neyin Evi/Yurdu?’ konulu fotoğraf yarışması düzenliyor.
Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) üyesi Türkiye Fotoğraf Federasyonu’nun (TFSF) işbirliğiyle gerçekleştirilecek yarışmanın başvuruları 1 Haziran-31 Ekim 2014 tarihleri arasında online olarak kabul edilecek.
Birincilik, ikincilik, üçüncülük, mansiyon ve sergileme ödül kategorilerinde gerçekleşecek yarışmada, toplam 13 bin 250 lira para ödülü dağıtılacak.

En iyi fotoğrafa 5 bin, ikinciye 3 bin, üçüncüye de 2 bin lira ödül verilecek. Fotoğraf yarışmasının 3 adet mansiyon ödülü biner lira, sergileme ödülü ise 250 lira. Ödüle layık görülen fotoğraflar Bakanlık tarafından satın alınabilecek.
Yarışmanın başvuru ve şartname bilgileri http://www.tfsfonayliyarismalar.org/anasayfa.asp adresinde yer alıyor.
Türkiye’nin tanıtımına ilgi duyan herkesin katılımına açık olacak ve bu yıl serbest kategoride düzenlenecek dijital fotoğraf yarışmasının bundan sonraki yıllarda ‘Ev/Yurt/Yuva’ konseptinde belirlenecek özel kategorilerle gelenekselleştirilmesi hedefleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom