Türkiye Neyin Yurdu Yarışması

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in bu yıl içerisinde başlattığı küresel imaj kampanyası sanatçıların objektiflerini Türkiye’ye yöneltiyor.

Türkiye Neyin Yurdu Yarışması Türkiye-Dünya

‘Turkey Home Of’ sloganı çerçevesinde sürdürülebilir bir marka değeri oluşturmayı hedefleyen Kültür ve Turizm Bakanlığı, fotoğraf sanatçılarına ‘Sizce Türkiye Neyin Evi/Yurdu’ sorusuyla sesleniyor.

Herkesin öne çıkartmak istediği farklı değerleri kendi objektiflerinden yansıtmalarını ve fotoğrafların Türkiye’yi tanıtmasını isteyen Bakanlık, ‘Sizce Türkiye Neyin Evi/Yurdu?’ konulu fotoğraf yarışması düzenliyor.
Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) üyesi Türkiye Fotoğraf Federasyonu’nun (TFSF) işbirliğiyle gerçekleştirilecek yarışmanın başvuruları 1 Haziran-31 Ekim 2014 tarihleri arasında online olarak kabul edilecek.
Birincilik, ikincilik, üçüncülük, mansiyon ve sergileme ödül kategorilerinde gerçekleşecek yarışmada, toplam 13 bin 250 lira para ödülü dağıtılacak.

En iyi fotoğrafa 5 bin, ikinciye 3 bin, üçüncüye de 2 bin lira ödül verilecek. Fotoğraf yarışmasının 3 adet mansiyon ödülü biner lira, sergileme ödülü ise 250 lira. Ödüle layık görülen fotoğraflar Bakanlık tarafından satın alınabilecek.
Yarışmanın başvuru ve şartname bilgileri http://www.tfsfonayliyarismalar.org/anasayfa.asp adresinde yer alıyor.
Türkiye’nin tanıtımına ilgi duyan herkesin katılımına açık olacak ve bu yıl serbest kategoride düzenlenecek dijital fotoğraf yarışmasının bundan sonraki yıllarda ‘Ev/Yurt/Yuva’ konseptinde belirlenecek özel kategorilerle gelenekselleştirilmesi hedefleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 715
Bu Ay : 5081
Toplam : 5081

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom