"Gelişim Programları" İlk Uygulaması Başladı

'KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması' (KUYAP) projesi kapsamında yürütülen 'Gelişim Programları' ilk uygulaması başladı.

Malatya Haber

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ev sahipliğinde MTSO Salonu’nda düzenlenen 'Gelişim Programları'nın açılışında konuşan Eğitim Koordinatörü Buğra Barlas, “Üç günlük program katılımcılara verilecek sertifikalar ile sonlandırılacak. Toplam 15 ilde yürütülen proje kapsamında Kuyap Koordinasyon Birimi tarafından Malatya'da işverenler/üst düzey yetkililer ve çalışanlara yönelik ayrı ayrı planlanan ücretsiz gelişim programları Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek. Programa katılım için Malatya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki KUYAP Proje ekibine ulaşılması yeterli olacak” dedi.

Eğitmen Halit Mirahmetoğlu ise, eğitimin ilk bölümünde, “Küresel ekonomide değişim” ve “uyum yeteneği” kavramlarından yola çıkan program dahilinde, Değer Oluşturma ve İşletme Değer Zinciri, Pazarlama Stratejisi ve Pazarlama Planı, Konumlandırma, Etkinlik ve Pazara Nüfus Etme, Ekonomik ve Finansal Kontrol Araçları, İnnovasyon, Fiyatlandırma Teknikleri ve Maliyet Analizi, Organizasyon ve İnsan Kaynakları Yönetimi başlıkları altında bilgiler aktardı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 144
Bu Ay : 3701
Toplam : 3701

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom