İyi Bir Yapılanmaya Gidilmeli

Spor Toto 2. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'un Divan Kurulu 2. Başkanı Naci Şavata, başarı için kurumsallaşmanın şart olduğunu söyledi.

İyi Bir Yapılanmaya Gidilmeli Malatya Spor

Şavata, Yeni Malatyaspor'un 7 Haziran'da olağanüstü genel kurulunu yapacağını anımsatarak, "Süreç işliyor. Şuanda adayların olduğu yönünde haberler geliyor. Umarım bu süreçte en doğru karar verilir" dedi.

Kurumsallaşmanın başarı da önemli bir rol oynadığına dikkat çeken Şavata, "Günü birlik takım yaparsanız, maalesef başarılı olamıyorsunuz. Şampiyonluk hedef alındı ve kurumsallaşma geri plana atıldı. Problemle çare bulamazsanız, yolun başında tıkanırsınız" ifadelerini kullandı.

Şavata, Yeni Malatyaspor'un başarısı için iyi bir yapılanmaya gidilmesi gerektiğini ifade ederek, "Hedef küçültme diye bir durum söz konusu olmaz. Malatya'nın futbol takımına ihtiyacı var. Kısa ve geniş vadeli yeniden bir yapılanma olabilir. Bu anlamda sabır ve zaman lazım. Büyük hedefler konulup, hüsrana uğramaktansa, iyi bir yapılanmaya gidilmeli. Bu 4 sene önce yapılsaydı, şuanda taş gibi bir takım olurdu" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 99
Bu Ay : 6183
Toplam : 6183

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom