İlk Toplantıda Gündem Ele Alındı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) ilk toplantısını yaptı.

İlk Toplantıda Gündem Ele Alındı Malatya Haber

Büyükşehir Belediyesi Fırat Toplantı Salonu’nda, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili İsmail Nacar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Alican Bozkurt ve Ercan Turan ile Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Karayolları 81.Şube Şefliği, TCDD 5. Bölge Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Müdürlüğü temsilcilerinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili Daire Başkan ve şube müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Malatya’nın da arasında bulunduğu 14 ilin İl sınırları ile birlikte Büyükşehir olmasından dolayı yetkisi sona eren İl Trafik Komisyonu yerine Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında, gündemde bulunan maddeler görüşüldü.

Gündemdeki maddelerin bazıları karara bağlanırken, bazıları da Büyükşehir Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü ile Şoförler Odası temsilcilerinden oluşan alt komisyona havale edildi.

UKOME toplantısında alınan kararlar, bağlayıcı nitelik taşırken, alınan kararların Büyükşehir Belediye Başkanı’nın onayıyla yürürlüğe gireceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 136
Bu Ay : 136
Toplam : 136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom