Öğrenciler Kendi Hünerlerini Sergiledi

Malatya’nın Akçadağ İlçesi Ziya Gökalp Ortaokulu öğrencileri kendi el beceriyle tasarladıkları eserleri sergileyip, okul yararına kermes düzenlediler.

Öğrenciler Kendi Hünerlerini Sergiledi Malatya İlçe

Akçadağ Ziya Gökalp Ortaokulu Teknoloji tasarım öğretmeni Feryal Özbayrak ve Anasınıfı öğretmeni Hatice Vaiz oğlunun rehberliğinde Akçadağlı öğrencilerin el becerileri ile hazırlamış oldukları kermes ve sergi programı ile ilgili açıklamada bulunan Teknoloji Tasarım Öğretmeni Feryal Özbayrak, “Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yapmış olduğumuz etkinliğimizle öğrencilerimizle Akçadağ halkı, öğretmen ve velilerimiz arasında samimi, sıcak ilişkiler geliştirebileceğimiz ortam oluşturmaya çalıştık.

Bunu da başarabildiğimizi görmenin vermiş olduğu mutluluğu yaşıyoruz. Özellikle öğrencilerimizle birlikte bu tür projeleri hayata geçirmemizde maddi, manevi desteklerini sürekli gördüğümüz Esnaflarımıza ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ziya Gökalp Ortaokulu’nda düzenlenen programa, Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin, Belediye Başkanı Ali Kazgan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Arslan, Emniyet Müdürü Ali Yücel, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile birlikte çok sayıda veli ve davetliler katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 262
Bu Ay : 9142
Toplam : 9142

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom