Polat'tan Selahattin Gürkan'a Ziyaret

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundu.

Polat'tan Selahattin Gürkan'a Ziyaret Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ziyarette yaptığı konuşmada, "Görüş alışverişinde bulunmak üzere Başkanımızı ziyaret etmiş bulunuyoruz. Biz bir aileyiz ve ekibiz. Bu çerçevede Battalgazi ve Yeşilyurt için ortak karar vermeliyiz. Ve akabinde bu ziyaretler sık sık olacaktır. Takım olma yolunda ortak projelerle, şehrimizin vizyonu açısından bir araya geldik. Birbirimizin eksikliklerini ziyaretler ve görüşmeler neticesinde belirleyeceğiz. Ortak hareket ederek,projelerimizle Malatya'yı daha iyi yerlere taşıyacağız" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "Ortak alacağımız kararlarla Malatya’mızı daha modern ve çağdaş bir şehir yapma gayretleri içerisindeyiz. İstişarelerimiz Başkanımızla birlikte sık sık olacaktır. Bu istişareler bizlere yol haritası olacaktır. Yapacağımız işleri de ortak akıl ve istişareler neticesinde değerlendireceğiz" ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 98
Bu Ay : 3655
Toplam : 3655

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom