SODES Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası

Malatya’nın Yazıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün SODES kapsamında yürüttüğü Şimdi Oyun Zamanı Projesi çerçevesinde gerçekleştirilen “SODES Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası” sona erdi.

SODES Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası Malatya Spor

Yazıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminden yapılan açıklamada, turnuvaya 7 takımın katıldığı, maçların coşkuyla ve yoğun seyirci katılımıyla gerçekleştiği belirtildi. Maçlarda Yazıhan Ortaokulu Futbol Takımı Yeniköy Abdurrahman Serttaş Ortaokulu Futbol Takımını 4-3 mağlup edip şampiyon olurken, üçüncülük için yarışan Hamidiye Ortaokulu Futbol Takımı Sürür Abdurrahman Serttaş Ortaokulu Futbol Takımını 3-0 mağlup etti.

Turnuvada birinci olan Yazıhan Ortaokuluna kupa, madalya ve katılım belgelerini İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hurrem Uslu takdim etti. Öğrencilerin hepsini tek tek tebrik edip takımlarla fotoğraf çektiren Uslu, bu tür organizasyonların gençler için çok önemli olduğunu ve Milli Eğitim olarak bu tür faaliyetleri her zaman destekleyeceklerini belirti.

İkinci olan Yeniköy Abdurrahman Serttaş Ortaokulu Futbol Takımı ve üçüncü olan Hamidiye Ortaokulu Futbol Takımı öğrencileri kupa, madalya ve katılım belgelerini aldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 257
Bu Ay : 9137
Toplam : 9137

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom