Gençlerden Paintball Turnuvası

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri dönem boyunca yapmış oldukları çalışmaların yorgunluğunu atmak ve birlikte eğlenceli vakit geçirmek için paintball turnuvası düzenlediler.

Gençlerden Paintball Turnuvası Malatya Spor

Malatya Park Alışverişi Merkezinde bir hafta boyunca düzenlenen turnuvada gençler  doyasıya eğlendiler. Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Akyıldız, gençlik meclisi olarak gençlerin sosyal, kültürel ve sportif  gelişimlerine katkıda bulunacak çalışmalar yapmaya özen gösterdiklerini söyleyerek, aynı zamanda birlikte eğlenceli vakit geçirmeye de önem verdiklerini belirtti.

Akyıldız, gençlik meclisi üyelerinin hem yorgunluklarını atmaları  hem de özellikle üniversite öğrencilerine final sınavları öncesi moral vermek amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini söyledi. Gençlik Meclisinin gençlerin her yönden gelişimlerine katkı sağlayacak çalışmalara aralıksız devam edeceklerini ifade eden Akyıldız, “ Bizlere her türlü imkanı sunan ve her daim gençlerin yanında olan  Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gençlik Mecclisi üyeleri ise düzenlenen etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ederek Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler

Bir hafta boyunca süren turnuva neticesinde birinci olan grup üyelerine  Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Akyıldız tarafından turnuva birincilik kupası verilirken, gençlik meclisi üyeleri turnuva sonunda birncilik baklavasını birlikte yediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 16
Bu Ay : 6813
Toplam : 6813

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom