Başarılı Öğrencilerden Akşemsettin'e Ziyaret

Battalgazi Kaymakamı Asalet Karabulut, Aydın’da düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasında Atletizm dalında takım halinde Türkiye 2’ncisi, Basketbol dalında Türkiye 4’üncüsü olarak başarı elde eden Akşemsettin İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencilerini kabul etti.

Başarılı Öğrencilerden Akşemsettin'e Ziyaret Malatya Spor

İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Sarıcı, Okul Müdürü Vahap Tokmak, Müdür Başyardımcısı Fatma Polat, Müdür Yardımcısı Şahin Acet, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Keklikçi ve Sınıf Öğretmeni Levent Bozyiğit’ten oluşan heyet, İlçe Kaymakamı Asalet Karabulut’u makamında ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı Karabulut, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının daimi olması temennisinde bulundu. Atletizm ve Basketbol takımlarının Aydın’da düzenlenen Yıldız Erkek- Kız Atletizm ve Basketbol Türkiye şampiyonasındaki başarılarından da anlaşılacağı üzere insanın engelinin bedeninde değil düşüncesinde olabileceğini söyleyen karabulut, çalışınca insanların her türlü zorlukların üstesinden gelebileceğini, devletin engellilere sahip çıktığını ve Kaymakamlığın da bu konuda her türlü destekleri sağlayacağını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 321
Bu Ay : 4119
Toplam : 4119

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom