Mustafa Şahin, İHH Kermesinde

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, İnsani Yardım Vakfı (İHH) kermesini ziyaret ederek, “Kanayan yaralara merhem olma bakımından güzel çalışma yapmışlar” dedi.

Mustafa Şahin, İHH Kermesinde Malatya Haber

Yeni Cami yanında açılan İHH kermesini ziyaret eden Milletvekili Şahin’i, İHH Malatya İl temsilcisi Ömer Derin ve vakıf ilgilileri karşıladı.

Burada basın mensuplarına açıklama yapan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin,”Dünya mazlumlarına yardım eli uzatan İnsani Yardım Vakfı, hizmetlere gelir elde etmek için ilimizde Kermes düzenlemişler. Kanayan yaralara merhem olma bakımından güzel çalışma yapmışlar. Emeği geçenlere başta Ömer kardeşimiz olmak üzere ellerine sağlık diyoruz” ifadelerini kullandı.

Şahin, “Müslüman olsun, gayri Müslim olsun, mazlumun her zaman yanında yer almak bizim inancımızın ve kültürümüzün gereğidir. Bunun gereğini yerine getiren İHH, uluslararası yardımda hep ön ayak olmuştur. Gazze’ye yardım götürürken şehit veren İHH, her zaman yardımların öncüsü olmuştur” şeklinde konuştu.

İstanbul Okmeydanı’nda yaşanan olaylara da temas eden Şahin, “Ülkemizde huzuru bozmaya çalışan gruplar var. Bulanık suda balık avlama fırsatını kollayan zavallılar var. Bu olaylarda kaybettiğimiz canlar var. Bunlar üzerinden rant devşirmeye çalışanlar var. Bu mihraklara kesinlikle fırsat vermememiz lazım. Alevi Sünni ayrımı yapmam ancak, orada olaylara karışanlar hep Alevi çocuklarıdır. Bu nedenle Alevi dedelerine büyük görevler düşüyor. Gencecik çocuklarımızı kullanan bu mihraklara fırsat vermemelerini bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 950
Bu Ay : 4748
Toplam : 4748

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom