CHP'den Başkan Çakır'a Ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, beraberinde bir heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP'den Başkan Çakır'a Ziyaret Malatya Haber

Hafta sonunda gerçekleşen ziyarete, CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Hekimhan Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ile meclis üyeleri ve il yöneticileri  de eşlik etti.

Ağbaba: Projelere destek olacağım

Ziyarette konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya’nın daha modern bir kent haline gelmesi için birlikte çalışılması gerektiğini belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a görevinde başarılar diledi.

CHP’de yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcılığına getirildiğini vurgulayan Ağbaba, “Büyük bir sorumluluk aldık. Malatya için her türlü projeye destek olacağımı belirtir, her türlü sorun ve sıkıntıda da yanınızda olacağımı ifade etmek istiyorum. Yeniden göreviniz hayırlı olsun” dedi.

Çakır: Herkesin elbirliği yapması lazım

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise Malatya’nın gelişmesine katkı sağlayacak projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Veli Ağbaba’ya yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Çakır, “Malatya’yı bir bütün olarak kalkındırmak bizim temel görevimiz. Malatya için herkesin el birliği yapması lazım. Malatya’ya hizmet için bütün siyasi, sivil ve kamu kuruluşlarının bir araya gelip birliktelik göstermesi, biz yerel yöneticileri ayrıca mutlu ediyor.  5 yıl içinde çok güzel hizmetler yaptık. Yeni dönem içerisinde daha büyük projeleri hayata geçireceğiz. İlçe ve kırsal bölgelerimize hizmeti daha kaliteli ve hızlı bir şekilde götüreceğiz. Bütün planlamalarımız hazır. Önümüzdeki 5 yılı hizmet yılı olarak kabul ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 127
Bu Ay : 4493
Toplam : 4493

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom