Haydar Karaduman'a Plaket

Malatya Avukat Katipleri Sekreterleri ve Büro Elamanları Dernek Başkanı Cemal Hanilçi, derneğin kuruluşunda basın mensuplarının verdiği destekten dolayı Malatya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Haydar Karaduman’a plaket verdi

Haydar Karaduman'a Plaket Malatya Haber

Avukat Katipleri Sekreterleri ve Büro Elamanları Dernek Başkanı Cemal Hanilçi, beraberince dernek başkan yardımcısı Erol Alakaş ve Aziz Hanilçi ile birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Dernek Başkanı Cemal Hanilçi, “Haydar Karaduman Malatya Gazeteciler Cemiyet Başkanlığını 25 yıldır başarıyla yürütmektedir. Dernekçilik zordur. Başkan Haydar Karaduman bu süreç içinde büyük başarılara imza atmıştır. Bizler Malatya Avukat Katipleri Sekreterleri ve Büro Elamanları Derneği olarak 22 Nisan’da resmi açılışımızı yaptık. Açılışımızdan önce ve sonra bizlere her türlü basın desteğini esirgemeyen Haydar Karaduman’a bu plaketi vermekten onur duyuyoruz. Önümüzdeki dönemde dernekçilik faaliyetlerini daha iyi sürdürebilmemiz için Haydar Karaduman’ın tecrübesinden faydalanmak için kendisini ziyaret edeceğiz. Bizleri kabul ettiği için kendisine derneğimiz adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Gazeteciler Cemiyet Başkanı Haydar Karaduman ise, “Avukatlar mesleki hukukla ilgili, vatandaşların taleplerini yerine getiren ön bir kurum. Avukatların halkla ilişkisini sağlayan da oradaki görevli sekretarya ve katiplerdir. Bu nedenle işleri yoğun ve etkili bu nedenle biz Malatya basını olarak bu derneğe sahip çıkmalıyız. Malatya Gazeteciler Cemiyeti olarak kendilerine söz veriyoruz, her konuda yanlarında olacağız. Pazartesi günü kongremiz var, bu plaketin hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 94
Bu Ay : 6074
Toplam : 6074

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom