Engelliler Haftası Toplantısı

Engelliler Haftası dolayısıyla Malatya İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde bir toplantı düzenlendi.

Engelliler Haftası Toplantısı Malatya Yaşam-Sağlık

İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kemal Şener, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve kurumda görev yapan engelli çalışanların katılımıyla düzenlenen toplantıda konuşan Dr. Kemal Şener, “Sizler için, sizlere faydalı olmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Sizler toplum içinde aktif olarak yer alan bireylersiniz. Müdürlük yönetimi olarak sizlerin sorunlarıyla dertlenmemiz ve çözümler bulmamız gerekir. Bunlar bir lütuf olmayıp asli görevlerimiz arasındadır. Bundan sonra da ne gerekiyorsa yapılabilmesi için bizim göremediğimiz noktaları bizlere iletmenizi, ayrıca yaptığımız çalışmaların geliştirilebilmesi için fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekleriz” dedi.

Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak, engellilerle ilgili toplumsal farkındalık oluşturmak, engellilerin günlük hayatta karşılaştıkları sorunlara dikkat çekmek amacı ile engelli vatandaşların kolayca hizmet alabilmeleri için aile hekimliklerin ve hizmet binalarının genelinde düzenlemelerin yapıldığını vurgulayan Şener, tüm sağlıklı bireylerin birer engelli adayı olduğu algısından uzaklaşmamak gerektiğinin de altını çizdi.

Toplantı sırasında engelli personellerin istek, temenni ve görüşleri alındı. Öncelikle böyle bir aktivite planlandığı için memnuniyetlerini dile getirip, daha iyi nasıl hizmet sunabilecekleri konusunda fikirlerini beyan ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 826
Bu Ay : 7623
Toplam : 7623

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom