Engelli Öğrencilerden, Engelsiz Gösteri

Malatya Mavi Köprü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin sergilediği muhteşem gösteri geceye damgasını vurdu.

Engelli Öğrencilerden, Engelsiz Gösteri Malatya Haber

Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlik öncesi konuşan Mavi Köprü Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Özlem Karaman, "Bizim için kaç tane öğrencimizin olduğundan çok, kaç tane öğrencimizin engellerinden kurtulduğu önemlidir. Mavi Köprü'ye tekerlekli sandalyeyle gelen 14 öğrencimiz artık bağımsız yürüyebiliyor ve bize geldiğinde harfleri tanımakta güçlük çeken 52 engelli öğrencimiz ise bağımsız okuyup yazabiliyor. Bugün burada öğrencilerimize başarı belgelerini ve ödüllerini vermekten büyük onur duyduk.Bu başarılarımızın devamının geleceği müjdesini vermek istiyorum. Bu özel günümüzü bizimle paylaşan değerli Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat'a ve ailelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrenciler, "Kur-an'ı Kerim Tilaveti, Kelebek ve Arı Rontu , Üsküdara Gideriken Rontu, Dünya Çocukları Kültür Şöleni, Azeri Dans Gösterisi , Mehteran Gösterisi ve Yürüme-Okuma-Yazma Ödül Töreni" gösterilerle izleyenleri büyülediler.
Öğrencilerin düzenlediği etkinliği baştan sona izleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, program sonunda öğrencilere hediye takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 234
Bu Ay : 857
Toplam : 857

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom