'Anamuhalefetin Önce Esnafa Gelmesi Önemli'

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, CHP Genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı seçim süreci ile ilgili olarak ilk ziyaretini TESK’e yapmasının anlamlı olduğunu söyledi.

'Anamuhalefetin Önce Esnafa Gelmesi Önemli' Malatya Haber

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonunda (TESK), Genel Başkan Bendevi Palandöken ve TESK yönetimini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı konusunda istişare de bulunmasını değerlendiren Keskin, “Anamuhalefetin Cumhurbaşkanlığı seçim süreci ile ilgili ilk ziyaretini esnaf camiasına yapmıştır. Anamuhalefet partisince bu sürecin esnaf camiasını ziyaret ederek başlatılması toplumun ana direği olan esnaf camiası için anlamlıdır ve bir ayrıcalıktır. Sayın Kılıçdaroğlu ile yapılan istişarede esnaf ve sanatkarın Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine yönelik beklentileri ifade edilmiştir” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun ziyaretinde CHP Malatya eski Milletvekili ve son dönemi İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu’nun vefatı nedeniyle CHP’ye taziye dileklerinin de sunulduğunu belirten Keskin, “Sayın Kılıçdaroğlu’da bütün Malatyalılara başsağlığı dileklerini iletti. Ayrıca görüşmemiz esnasında Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın CHP Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmesi konusunda da teşekkürlerimizi ilettik” şeklinde bilgi verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 47
Bu Ay : 7684
Toplam : 7684

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom