CHP'ye Taziye Verdiler

Malatya’daki esnaf kuruluşları CHP Malatya eski Milletvekili ve son dönem İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu’nun vefatı nedeniyle CHP İl Başkanlığına taziye ziyaretinde bulundular.

CHP'ye Taziye Verdiler Malatya Siyaset

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Esnaf ve Santakarlar Odaları Birliği Başkanı Vekili Orhan Özbek ile oda başkanları tarafından gerçekleştirilen ziyarette CHP’ye taziye dilekleri sunuldu.
CHP’ye ve Aslanoğlu ailesine başsağlığı dileklerini sunan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Aslanoğlu’nun vefatından dolayı esnaf camiasının da büyük bir üzüntü yaşadığını söyleyerek, Aslanoğlu’nun başta kayısı olmak üzere Malatya’nın tüm sorunları ile yakından ilgilendiğini söyledi. Evren, Aslanoğlu’nun Malatya’da çok sayıda sağlık ocağı ve okul yapımında işadamlarına aracı olarak Malatya’ya yeni hizmetler kazandırdığını söyledi.

Evren, “Aslanoğlu’nu gece saat 02.00’de de olsa arardık ve oda telefonlarına bakardı” dedi.
CHP İl Başkanı Enver Kiraz ise, taziye ziyaretinden dolayı esnaf kuruluşları temsilcilerine teşekkür ederek, “Aslanoğlu’nu vefatından dolayı bütün Malatya yasa boğuldu, bütün Malatya hüzne boğuldu. Malatya’da çok farklı kesimler arayarak veya partimizi ziyaret ederek taziyelerini bildiriyorlar. Bu da şunu gösteriyor ki, bütün Malatya’nın sevdiği, saydığı, saygı duyduğu, dostluk ilişkilerinin olduğu bir kişiydi. Bir kez daha Allah’dan rahmet diliyorum” dedi.

Kiraz, parti il binasında Aslanoğlu için taziye defteri açtıklarını ve vatandaşların gelerek duygu ve düşüncelerini yazdığını, taziye defterini daha sonra Aslanoğlu ailesine teslim edeceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 298
Bu Ay : 3742
Toplam : 3742

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom