Yeni Belediye Hizmet Binası Açıldı

Arguvan Belediyesi, yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Yeni Belediye Hizmet Binası Açıldı Malatya İlçe

Yoğun katılım ile gerçekleştirilen açılışta Soma’da maden faciasında hayatını kaybeden işçiler ve geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu için saygı duruşunda bulunuldu.

Tören öncesinde kürsüde konuşma yapan Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, hizmet binası için emeği geçen belediye başkanlarına teşekkür etti. Kızıldaş, Arguvan’ı ismine yakışır şekilde yaşatacaklarını ifade ederek “Arguvan Kültür Kenti olacak. Layık olan hizmeti getirmek için geceli gündüzlü çalışacağız” dedi.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz da, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ın Arguvanlılara verdiği sözü tutmasından ötürü gururlu olduklarını belirtti.

Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay ise, Arguvan’ın önemli bir kimliğe sahip olduğunu belirterek, “Arguvan modern bir hizmet binasına kavuştu. İlçemizin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte” diye konuştu.

Konuşmaların ardından 1991 yılında dönemin CHP Genel Başkanı Erdal İnönü tarafından atılan Arguvan Belediye Binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 557
Bu Ay : 4001
Toplam : 4001

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom