Büyükşehire Kaymakam Atandı

Malatya’nın Arapgir İlçesi Kaymakamı Ercan Turan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atandı.

Büyükşehire Kaymakam Atandı Malatya Haber

Malatya’nın Arapgir İlçesi Kaymakamı Ercan Turan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atandı.

Ercan Turan’ın, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atanması nedeniyle ilçedeki bir restoranda veda yemeği verildi.

ERCAN TURAN KİM?

Niğde’ de 18.03.1979 tarihinde doğdu. Ortaöğretimini Niğde Anadolu Lisesinde, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Niğde Barosunda avukatlık stajını yaparken 2002 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu sınavı kazanarak 04.02.2003 tarihinde 90. Dönem Nevşehir Kaymakam Adayı olarak göreve başladı.


Bor Kaymakam Refikliği yanı sıra Çiftlik, Altunhisar, Yalıhüyük İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 03.11.2004 tarihinde gönderildiği İngiltere-Leicester’ da “The University of Leicester” bünyesinde 1 yıl süre ile İngilizce dil eğitimi alarak yurda döndü ve müteakiben açılan Kaymakamlık Kursuna çağırılıp başarılı bir şekilde kursu tamamladı. İlk görevine, çektiği kura sonucu Adana–Tufanbeyli’ de başladı. Bunun akabinde 2007 yılında Adıyaman-Çelikhan İlçesinde görev yapıp 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Yönetimi Alanında Yüksek Lisansını tamamladı. Şu an İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Siyaset ve Sosyal Bilimler Bilim dalında doktorasını yapmaktadır. İçişleri Bakanlığının 30.07.2010 tarih ve 2010/504 sayılı Müşterek Kararnamesi ile Malatya-Arapgir Kaymakamlığına atanan Kaymakam Ercan TURAN evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 519
Bu Ay : 2087
Toplam : 2087

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom