MTSO'dan Soma Yardım Kampanyasına

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Soma’daki faciadan dolayı TOBB tarafından başlatılan yardım kampanyasını sonuna kadar destekleyeceklerini söyledi.

MTSO'dan Soma Yardım Kampanyasına Malatya Haber

TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'un düzenlediği "Soma İçin Yardım Kampanyası" çerçevesinde üyelerine destek çağrısında bulundu.

Erkoç, Soma'ya düşen ateşin tüm Türkiye'yi düştüğünü belirterek, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu kampanyaya destek vereceklerini ve üyelerinin de buna duyarlı olmasını arzuladıklarını ifade etti. Erkoç yaptığı açıklamada şunlara değindi:

"Malumunuz üzere Soma'da gerçekleşen ve tartışmasız herkesi tarifi yapılamaz acılara boğan bir olay yaşanmıştır. Bu yaşanan olay neticesinde Soma'da çok sayıda işçimiz hayatını kaybetmiştir. Kederli ailelerin acısını yürekten paylaşırken, aynı zamanda onlara destek olmayı da ihmal etmemek yapılması gereken en önemli vazifelerden biridir.

Bunun bir adımı olarak da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin başlatmış olduğu Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nın da katılım ve destek sağladığı yardım kampanyasına tüm işverenlerin desteklerini esirgemeyeceklerini umuyoruz. Bir kez daha Soma'da hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, geride kalan ailelerine de başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz."

Bu arada, yardım kampanyasına katılmak isteyenler için banka hesap numaraları şu şekilde:
Türkiye İş Bankası A.Ş. TOBB Şubesi 4364 - 45045 numaralı "TOBB - SOMA MADEN FACİASI YARDIM HESABI" IBAN numarası: TR29 0006 4000 0014 3750 0450 45.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 237
Bu Ay : 3794
Toplam : 3794

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom